044901.5MR
MFR.Part #
044901.5MR
JLCPCB Part #
C3160830
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 125V 125V 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS