0448.400MR
MFR.Part #
0448.400MR
JLCPCB Part #
C3166520
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 400mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS