0448.375MR
MFR.Part #
0448.375MR
JLCPCB Part #
C3164522
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 375mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS