043702.5WR
MFR.Part #
043702.5WR
JLCPCB Part #
C3159598
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 0.441 1.6mm 2.5A 3.2mm 32V 35V 50A Ceramic Tube Fuse 1206 Disposable fuses ROHS