0435.500KR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0435.500KR
JLCPCB Part #
C2649568
Package
0402
Description
-55℃~+90℃ 32V 35A 500mA 0402 Disposable fuses ROHS