043502.5KRHF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
043502.5KRHF
JLCPCB Part #
C187536
Package
0402
Description
-55℃~+90℃ 0.156 0.29mm 0.5mm 1mm 2.5A 32V 35A Surface Mount Fuse 0402 Disposable fuses ROHS