0432.500KRHF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0432.500KRHF
JLCPCB Part #
C206939
Package
0402
Description
-55℃~+90℃ 0.005 0.508mm 0.991mm 24V 35A@24VDC 500mA Surface Mount Fuse 0402 Disposable fuses ROHS