0422.750MRA
MFR.Part #
0422.750MRA
JLCPCB Part #
C3156363
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 250V 50A 750mA SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS