04223.15MRA
MFR.Part #
04223.15MRA
JLCPCB Part #
C3156591
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.15A 50A、100A SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS