042203.5MRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
042203.5MRA
JLCPCB Part #
C3159891
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 3.5A 50A、100A SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS