0325.600HXP
MFR.Part #
0325.600HXP
JLCPCB Part #
C3161020
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、10kA 125V 250V 600mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS