0325.187VXP
MFR.Part #
0325.187VXP
JLCPCB Part #
C3161582
Description
-55℃~+125℃ 100A 187mA 250V Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS