0325012.VXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0325012.VXP
JLCPCB Part #
C3158333
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 12A 250V 400A、600A Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS