0325004.HXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0325004.HXP
JLCPCB Part #
C3156409
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 400A 4A Ceramic Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS