0324025.MX280P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0324025.MX280P
JLCPCB Part #
C178964
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1450 25A 280V 32.7mm 50A 7mm Ceramic Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS