0324020.MX280P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0324020.MX280P
JLCPCB Part #
C3160373
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 20A 280V 350A、10kA Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS