0318.750VXP
MFR.Part #
0318.750VXP
JLCPCB Part #
C3160471
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 750mA Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS