03182.25VXP
MFR.Part #
03182.25VXP
JLCPCB Part #
C3163970
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 2.25A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS