0318.125MXBP
MFR.Part #
0318.125MXBP
JLCPCB Part #
C3165391
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 35A Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS