0315.400MXP
MFR.Part #
0315.400MXP
JLCPCB Part #
C3165237
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 400mA Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS