0315.300VXP
MFR.Part #
0315.300VXP
JLCPCB Part #
C3159804
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 300mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS