031501.6VXP
MFR.Part #
031501.6VXP
JLCPCB Part #
C3165048
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 100A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS