0312.100MXP
MFR.Part #
0312.100MXP
JLCPCB Part #
C3195261
Package
D6.4xL31.8mm
Description
-55℃~+125℃ 0.00171 100mA 250V 250V 31.8mm 35A 6.4mm Glass Tube Fuse D6.4xL31.8mm Disposable fuses ROHS