0298400.ZXA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0298400.ZXA
Description
-40℃~+125℃ 2kA@32V 32V 400A 610000 64mV Bolt-In Fuse - Automotive Fuses ROHS