0298350.ZXH
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0298350.ZXH
Description
-40℃~+125℃ 0.14mΩ 2kA@32V 32V 350A 500000 68mV Bolt-In Fuse - Automotive Fuses ROHS