0298200.UXT
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0298200.UXT
Description
-40℃~+125℃ 0.26mΩ 200A 204000 2kA@32V 32V 83mV Bolt-In Fuse - Automotive Fuses ROHS