0298150.ZXA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0298150.ZXA
Description
-40℃~+125℃ 0.352mΩ 100000 150A 2kA@32V 32V 92mV Bolt-In Fuse - Automotive Fuses ROHS