026301.5VXL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
026301.5VXL
JLCPCB Part #
C3164901
Package
Plugin,D3.9xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 250V 50A Plugin,D3.9xL7.1mm Disposable fuses ROHS