0251.200MXL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0251.200MXL
JLCPCB Part #
C3156686
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 200mA 50A、300A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS