0251.200MRT1L
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0251.200MRT1L
JLCPCB Part #
C3160620
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 200mA 50A、300A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS