025101.5VXL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
025101.5VXL
JLCPCB Part #
C5854116
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 50A、300A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS