0239.800MRET1P
MFR.Part #
0239.800MRET1P
JLCPCB Part #
C3161572
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 800mA Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS