0239.700MXEP
MFR.Part #
0239.700MXEP
JLCPCB Part #
C3156421
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 700mA Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS