0239.700HXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0239.700HXEP
JLCPCB Part #
C3167049
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 700mA Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS