0239.500HXEP
MFR.Part #
0239.500HXEP
JLCPCB Part #
C3159863
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 500mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS