0239.300MRET1P
MFR.Part #
0239.300MRET1P
JLCPCB Part #
C3166840
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 300mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS