0239.200VXEP
MFR.Part #
0239.200VXEP
JLCPCB Part #
C3159173
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 200mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS