0239.150MXEP
MFR.Part #
0239.150MXEP
JLCPCB Part #
C3160840
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS