0239.125MXEP
MFR.Part #
0239.125MXEP
JLCPCB Part #
C3161142
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS