02391.25HXEP
MFR.Part #
02391.25HXEP
JLCPCB Part #
C3161437
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 100A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS