023902.5HXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
023902.5HXEP
JLCPCB Part #
C3163738
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 2.5A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS