0235.700MXEP
MFR.Part #
0235.700MXEP
JLCPCB Part #
C3159695
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 700mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS