0235.600HXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0235.600HXEP
JLCPCB Part #
C3164474
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 600mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS