0235.500MXEP
MFR.Part #
0235.500MXEP
JLCPCB Part #
C3156661
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 500mA Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS