0235.500MRET1P
MFR.Part #
0235.500MRET1P
JLCPCB Part #
C3166177
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 500mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS