0235.400MXEP
MFR.Part #
0235.400MXEP
JLCPCB Part #
C3166777
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 400mA Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS