0235.300VXEP
MFR.Part #
0235.300VXEP
JLCPCB Part #
C3164911
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 300mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS