0235.300MXEP
MFR.Part #
0235.300MXEP
JLCPCB Part #
C3166658
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 300mA 35A Glass Tube Fuse 插件,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS