0235.250MXEP
MFR.Part #
0235.250MXEP
JLCPCB Part #
C3165242
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS