0235.250HXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0235.250HXEP
JLCPCB Part #
C3164203
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS